Harita

 Magan Havaalanı

Magan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Magan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Magan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Magan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Magan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Magan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Magan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Magan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Magan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Magan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Magan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Magan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Yakutsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Yakutsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Magan yakınındaki havaalanları

 Magan şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:129° 33' 33'' E
Enlem:62° 6' 25'' N
IATA kodu:GYG
ICAO kodu:UEMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.