Harita

 Goma Havaalanı

Goma Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Goma Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Goma Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Goma Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Goma Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Goma havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Goma havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Goma Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Goma Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Goma Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Goma uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Goma Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Goma şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Goma şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Goma yakınındaki havaalanları

 Goma şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Goma Havaalanı

Adres:
Goma,
DEMOCRATIC REPUBLIC OF THE CONGO

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 14' 6'' E
Enlem:1° 40' 12'' S
IATA kodu:GOM
ICAO kodu:FZNA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.