Harita

 Nizhniy Novgorod Havaalanı

Nizhniy Novgorod Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nizhniy Novgorod Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nizhniy Novgorod Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nizhniy Novgorod Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nizhniy Novgorod Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nizhniy Novgorod havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nizhniy Novgorod havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nizhniy Novgorod Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nizhniy Novgorod Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nizhniy Novgorod Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nizhniy Novgorod uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nizhniy Novgorod Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nizhniy Novgorod şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nizhniy Novgorod şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nizhniy Novgorod yakınındaki havaalanları

 Nizhniy Novgorod şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nizhniy Novgorod Havaalanı

Adres:
Aeroport Nizhny Novgorod,
603056 RUSSIA

Telefon:+7 (0)831 2567436, 2547436
Faks:+7 (0)831 2759424

Web Sitesi:

Sahibi:
JSC "Nizhny Novgorod International Airport"

 Konum Bilgileri

Boylam:43° 47' 2'' E
Enlem:56° 13' 48'' N
IATA kodu:GOJ
ICAO kodu:UWGG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.