Harita

 Nuuk Havaalanı

Nuuk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nuuk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nuuk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nuuk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nuuk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nuuk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nuuk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nuuk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nuuk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nuuk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nuuk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nuuk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nuuk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nuuk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nuuk yakınındaki havaalanları

 Nuuk şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:51° 40' 31'' W
Enlem:64° 11' 28'' N
IATA kodu:GOH
ICAO kodu:BGGH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.