Harita

 Cenova Havaalanı

Cenova Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cenova Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cenova Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cenova Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cenova Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cenova havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cenova havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cenova Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cenova Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cenova Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cenova uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cenova Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cenova şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cenova şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cenova yakınındaki havaalanları

 Cenova şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cenova Havaalanı

Adres:
Sestri Ponente,
I-16154 Genvoa,
ITALY

Telefon:+39 (0)10 601 5328
Faks:+39 (0)10 6503258

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeroporto di Genova S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 50' 16'' E
Enlem:44° 24' 47'' N
IATA kodu:GOA
ICAO kodu:LIMJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.