Harita

 Seoul Gimpo Havaalanı

Seoul Gimpo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Seoul Gimpo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Seoul Gimpo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Seoul Gimpo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Seoul Gimpo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Seoul Gimpo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Seoul Gimpo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Seoul Gimpo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Seoul Gimpo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Seoul Gimpo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Seoul Gimpo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Seoul Gimpo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Seul şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Seul şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Seoul Gimpo yakınındaki havaalanları

 Seoul Gimpo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Seoul Gimpo Havaalanı
Telefon:02-2660-2114

Web Sitesi:

Sahibi:
한국공항공사

 Konum Bilgileri

Boylam:126° 47' 7'' E
Enlem:37° 33' 3'' N
IATA kodu:GMP
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.