Harita

 Gomel Havaalanı

Gomel Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Gomel Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Gomel Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Gomel Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Gomel Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Gomel havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Gomel havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Gomel Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Gomel Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Gomel Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Gomel uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Gomel Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Gomel şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Gomel şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Gomel yakınındaki havaalanları

 Gomel şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Gomel Havaalanı

Adres:
246011 Gomel,
BELARUS

Telefon:+375 (0)232 516902

 Konum Bilgileri

Boylam:31° 1' 0'' E
Enlem:52° 31' 36'' N
IATA kodu:GME
ICAO kodu:UMGG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.