Harita

 Gambela Havaalanı

Gambela Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Gambela Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Gambela Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Gambela Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Gambela Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Gambela havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Gambela havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Gambela Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Gambela Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Gambela Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Gambela uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Gambela Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Gambela şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Gambela şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Gambela yakınındaki havaalanları

 Gambela şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 34' 59'' E
Enlem:8° 16' 59'' N
IATA kodu:GMB
ICAO kodu:HAGM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.