Harita

 Gilgit Havaalanı

Gilgit Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Gilgit Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Gilgit Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Gilgit Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Gilgit Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Gilgit havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Gilgit havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Gilgit Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Gilgit Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Gilgit Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Gilgit uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Gilgit Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Gilgit şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Gilgit şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Gilgit yakınındaki havaalanları

 Gilgit şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:74° 20' 8'' E
Enlem:35° 55' 9'' N
IATA kodu:GIL
ICAO kodu:OPGT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.