Harita

 General Santos International Havaalanı

General Santos International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da General Santos International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, General Santos International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, General Santos International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da General Santos International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. General Santos International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin General Santos International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak General Santos International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size General Santos International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner General Santos International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz General Santos International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer General Santos International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size General Santos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak General Santos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

General Santos International yakınındaki havaalanları

 General Santos International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

General Santos International Havaalanı

Sahibi:
Civil Aviation Authority of the Philippines

 Konum Bilgileri

Boylam:125° 14' 4'' E
Enlem:6° 6' 33'' N
IATA kodu:GES
ICAO kodu:RPMR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.