Harita

 Magadan Havaalanı

Magadan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Magadan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Magadan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Magadan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Magadan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Magadan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Magadan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Magadan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Magadan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Magadan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Magadan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Magadan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Magadan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Magadan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Magadan yakınındaki havaalanları

 Magadan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Magadan Havaalanı

Adres:
Airport Magadan,
Magadan oblast.,
685918,
RUSSIA

Telefon:+7 (0)413 2699000, 2603335
Faks:+7 (0)413 2628324

Web Sitesi:

Sahibi:
FSUE Airport Magadan

 Konum Bilgileri

Boylam:150° 43' 0'' E
Enlem:59° 55' 0'' N
IATA kodu:GDX
ICAO kodu:UHMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.