Harita

 Gondar Havaalanı

Gondar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Gondar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Gondar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Gondar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Gondar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Gondar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Gondar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Gondar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Gondar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Gondar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Gondar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Gondar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Gondar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Gondar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Gondar yakınındaki havaalanları

 Gondar şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:37° 26' 44'' E
Enlem:12° 30' 51'' N
IATA kodu:GDQ
ICAO kodu:HAGN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.