Harita

 Guernsey Havaalanı

Guernsey Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Guernsey Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Guernsey Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Guernsey Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Guernsey Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Guernsey havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Guernsey havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Guernsey Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Guernsey Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Guernsey Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Guernsey uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Guernsey Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Guernsey şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Guernsey şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Guernsey yakınındaki havaalanları

 Guernsey şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Guernsey Havaalanı

Adres:
La Villiaze,
Forest,
Guernsey,
Channel Islands,
GY8 0DS,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1481 237766
Faks:+44 (0)1481 239595

Web Sitesi:

Sahibi:
State of Guernsey Public Services Dept

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 36' 10'' W
Enlem:49° 26' 9'' N
IATA kodu:GCI
ICAO kodu:EGJB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.