Harita

 Gaborone Havaalanı

Gaborone Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Gaborone Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Gaborone Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Gaborone Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Gaborone Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Gaborone havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Gaborone havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Gaborone Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Gaborone Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Gaborone Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Gaborone uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Gaborone Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Gaborone şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Gaborone şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Gaborone yakınındaki havaalanları

 Gaborone şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Gaborone Havaalanı

Adres:
PO Box 250,
Gaborone,
BOTSWANA

Telefon:+267 351191

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 55' 5'' E
Enlem:24° 33' 18'' S
IATA kodu:GBE
ICAO kodu:FBSK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.