Harita

 Bişkek Havaalanı

Bişkek Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bişkek Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bişkek Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bişkek Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bişkek Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bişkek havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bişkek havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bişkek Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bişkek Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bişkek Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bişkek uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bişkek Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bişkek şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bişkek şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bişkek yakınındaki havaalanları

 Bişkek şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bişkek Havaalanı

Adres:
Manas International Airport,
Bishkek,
720062,
KYRGYZSTAN

Telefon:+996 (0)312 693011

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:74° 28' 39'' E
Enlem:43° 3' 41'' N
IATA kodu:FRU
ICAO kodu:UAFM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.