Harita

 Floro Havaalanı

Floro Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Floro Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Floro Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Floro Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Floro Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Floro havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Floro havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Floro Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Floro Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Floro Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Floro uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Floro Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Floro şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Floro şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Floro yakınındaki havaalanları

 Floro şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Floro Havaalanı

Adres:
Avinor,
Florø Airport,
6901 Florø,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 032002
Faks:+47 (0)67 032001

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:5° 0' 51'' E
Enlem:61° 34' 54'' N
IATA kodu:FRO
ICAO kodu:ENFL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.