Harita

 Foggia Gino Lisa Havaalanı

Foggia Gino Lisa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Foggia Gino Lisa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Foggia Gino Lisa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Foggia Gino Lisa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Foggia Gino Lisa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Foggia Gino Lisa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Foggia Gino Lisa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Foggia Gino Lisa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Foggia Gino Lisa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Foggia Gino Lisa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Foggia Gino Lisa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Foggia Gino Lisa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Foggia Gino Lisa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Foggia Gino Lisa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Foggia Gino Lisa yakınındaki havaalanları

 Foggia Gino Lisa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Foggia Gino Lisa Havaalanı

Adres:
VL. AVIATORI AEROPORTO GINO LISA 1,
CAP 71100 FOGGIA FG,
ITALY

Telefon:+39 (0)881 617982
Faks:+39 (0)881 650522

Web Sitesi:

Sahibi:
S.E.A.P. - Società Esercizio Aeroporti Puglia - S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 32' 21'' E
Enlem:41° 25' 36'' N
IATA kodu:FOG
ICAO kodu:LIBF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.