Harita

 Nimes Havaalanı

Nimes Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nimes Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nimes Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nimes Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nimes Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nimes havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nimes havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nimes Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nimes Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nimes Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nimes uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nimes Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nimes şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nimes şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nimes yakınındaki havaalanları

 Nimes şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nimes Havaalanı

Adres:
F-30800 Saint Gilles,
FRANCE

Telefon:+33 (0)4 66704949
Faks:+33 (0)4 66709124

Web Sitesi:

Sahibi:
Véolia Transport Aéroport Nîmes

 Konum Bilgileri

Boylam:4° 25' 0'' E
Enlem:43° 45' 0'' N
IATA kodu:FNI
ICAO kodu:LFTW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.