Harita

 Floransa Havaalanı

Floransa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Floransa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Floransa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Floransa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Floransa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Floransa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Floransa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Floransa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Floransa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Floransa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Floransa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Floransa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Floransa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Floransa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Floransa yakınındaki havaalanları

 Floransa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Floransa Havaalanı

Adres:
Via del Termine 11,
I-50127 Florence,
ITALY

Telefon:+39 (0)55 3061300
Faks:+39 (0)55 3061355

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeroporto di Firenze S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:11° 11' 52'' E
Enlem:43° 48' 37'' N
IATA kodu:FLR
ICAO kodu:LIRQ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.