Harita

 Fukushima Havaalanı

Fukushima Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Fukushima Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Fukushima Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Fukushima Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Fukushima Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Fukushima havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Fukushima havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Fukushima Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Fukushima Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Fukushima Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Fukushima uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Fukushima Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Fukushima şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Fukushima şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Fukushima yakınındaki havaalanları

 Fukushima şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:140° 25' 58'' E
Enlem:37° 13' 36'' N
IATA kodu:FKS
ICAO kodu:KFKS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.