Harita

 Fes-Saiss Havaalanı

Fes-Saiss Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Fes-Saiss Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Fes-Saiss Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Fes-Saiss Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Fes-Saiss Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Fes-Saiss havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Fes-Saiss havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Fes-Saiss Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Fes-Saiss Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Fes-Saiss Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Fes-Saiss uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Fes-Saiss Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Fes şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Fes şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Fes-Saiss yakınındaki havaalanları

 Fes-Saiss şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Fes-Saiss Havaalanı

Adres:
BP A11,
Fes,
MOROCCO

Telefon:+212 (0)35 62

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:4° 58' 0'' W
Enlem:33° 55' 59'' N
IATA kodu:FEZ
ICAO kodu:GMFF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.