Harita

 Roma Fiumicino Havaalanı

Roma Fiumicino Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Roma Fiumicino Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Roma Fiumicino Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Roma Fiumicino Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Roma Fiumicino Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Roma Fiumicino havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Roma Fiumicino havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Roma Fiumicino Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Roma Fiumicino Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Roma Fiumicino Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Roma Fiumicino uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Roma Fiumicino Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Roma şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Roma şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Roma Fiumicino yakınındaki havaalanları

 Roma Fiumicino şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Roma Fiumicino Havaalanı

Adres:
PO Box 68,
Via Dell´Aeroporto di Fiumicino 320,
I-00050 Fiumicino,
Rome,
ITALY

Telefon:+39 (0)06 65951
Faks:+39 (0)06 65953776

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeroporti di Roma S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 14' 20'' E
Enlem:41° 48' 1'' N
IATA kodu:FCO
ICAO kodu:LIRF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.