Harita

 Faro Havaalanı

Faro Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Faro Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Faro Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Faro Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Faro Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Faro havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Faro havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Faro Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Faro Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Faro Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Faro uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Faro Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Faro şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Faro şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Faro yakınındaki havaalanları

 Faro şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Faro Havaalanı

Adres:
Aeroporto de Faro,
P-8700-997 Faro,
PORTUGAL

Telefon:+351 (0)289 800800
Faks:+351 (0)289 818802

Web Sitesi:

Sahibi:
ANA - Empresa Pública de Aeroportos e Navegação Aérea

 Konum Bilgileri

Boylam:7° 58' 14'' W
Enlem:37° 0' 51'' N
IATA kodu:FAO
ICAO kodu:LPFR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.