Harita

 Sorvagur Havaalanı

Sorvagur Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sorvagur Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sorvagur Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sorvagur Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sorvagur Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sorvagur havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sorvagur havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sorvagur Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sorvagur Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sorvagur Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sorvagur uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sorvagur Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sorvagur şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sorvagur şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sorvagur yakınındaki havaalanları

 Sorvagur şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sorvagur Havaalanı

Adres:
FO-380 Sørvágur,
FAROE ISLANDS

Telefon:+298 (0)35 4400
Faks:+298 (0)35 4401

Web Sitesi:

Sahibi:
Vagar Airport Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:7° 16' 0'' W
Enlem:62° 4' 0'' N
IATA kodu:FAE
ICAO kodu:EKVG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.