Harita

 Berezovo Havaalanı

Berezovo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Berezovo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Berezovo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Berezovo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Berezovo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Berezovo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Berezovo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Berezovo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Berezovo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Berezovo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Berezovo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Berezovo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Berezovo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Berezovo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Berezovo yakınındaki havaalanları

 Berezovo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Berezovo Havaalanı

Adres:
Airport Berezovo,
Khanty-Mansiyskiy a.o.,
Tyumen region,
628163 RUSSIA

Telefon:+7 (0)346 7421960, 7421890
Faks:+7 (0)346 7421890

Web Sitesi:

Sahibi:
JSC "UTair Aviation" (before 2002 JSC "Tyumenaviatrans")

 Konum Bilgileri

Boylam:65° 1' 0'' E
Enlem:63° 55' 0'' N
IATA kodu:EZV
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.