Harita

 Elazığ Havaalanı

Elazığ Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Elazığ Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Elazığ Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Elazığ Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Elazığ Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Elazığ havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Elazığ havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Elazığ Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Elazığ Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Elazığ Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Elazığ uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Elazığ Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Elazığ şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Elazığ şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Elazığ yakınındaki havaalanları

 Elazığ şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Elazığ Havaalanı

Adres:
Elazig,
TURKEY

Telefon:+90 (0)424 2551410
Faks:+90 (0)424 2555758

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:39° 17' 30'' E
Enlem:38° 36' 29'' N
IATA kodu:EZS
ICAO kodu:LTCA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.