Harita

 New Bern Havaalanı

New Bern Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da New Bern Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, New Bern Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, New Bern Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da New Bern Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. New Bern havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin New Bern havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak New Bern Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size New Bern Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner New Bern Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz New Bern uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer New Bern Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size New Bern şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak New Bern şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

New Bern yakınındaki havaalanları

 New Bern şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

New Bern Havaalanı
Telefon:+1 (0)252 6388591

 Konum Bilgileri

Boylam:77° 2' 33'' W
Enlem:35° 4' 24'' N
IATA kodu:EWN
ICAO kodu:KEWN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.