Harita

 Erivan Havaalanı

Erivan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Erivan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Erivan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Erivan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Erivan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Erivan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Erivan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Erivan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Erivan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Erivan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Erivan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Erivan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Erivan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Erivan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Erivan yakınındaki havaalanları

 Erivan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Erivan Havaalanı

Adres:
Armenia International Airports CJSC,
Yerevan,
ARMENIA

Telefon:+374 (0)10 493000
Faks:+374 (0)2 283643

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:44° 24' 0'' E
Enlem:40° 9' 0'' N
IATA kodu:EVN
ICAO kodu:UGEE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.