Harita

 Edinburg Havaalanı

Edinburg Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Edinburg Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Edinburg Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Edinburg Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Edinburg Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Edinburg havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Edinburg havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Edinburg Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Edinburg Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Edinburg Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Edinburg uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Edinburg Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Edinburg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Edinburg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Edinburg yakınındaki havaalanları

 Edinburg şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Edinburg Havaalanı

Adres:
Administration Building,
Edinburgh,
EH12 9DN,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)870 0400007
Faks:+44 (0)131 3334108

Web Sitesi:

Sahibi:
British Airports Authority ( BAA Limited )

 Konum Bilgileri

Boylam:3° 21' 48'' W
Enlem:55° 56' 58'' N
IATA kodu:EDI
ICAO kodu:EGPH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.