Harita

 El Obeid Havaalanı

El Obeid Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da El Obeid Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, El Obeid Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, El Obeid Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da El Obeid Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. El Obeid havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin El Obeid havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak El Obeid Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size El Obeid Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner El Obeid Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz El Obeid uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer El Obeid Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size El Obeid şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak El Obeid şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

El Obeid yakınındaki havaalanları

 El Obeid şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:30° 14' 3'' E
Enlem:13° 9' 34'' N
IATA kodu:EBD
ICAO kodu:HSOB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.