Harita

 Nejran Havaalanı

Nejran Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nejran Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nejran Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nejran Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nejran Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nejran havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nejran havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nejran Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nejran Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nejran Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nejran uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nejran Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nejran şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nejran şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nejran yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:44° 25' 46'' E
Enlem:17° 36' 42'' N
IATA kodu:EAM
ICAO kodu:OENG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.