Harita

 Duşanbe Havaalanı

Duşanbe Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Duşanbe Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Duşanbe Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Duşanbe Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Duşanbe Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Duşanbe havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Duşanbe havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Duşanbe Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Duşanbe Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Duşanbe Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Duşanbe uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Duşanbe Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Duşanbe şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Duşanbe şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Duşanbe yakınındaki havaalanları

 Duşanbe şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Duşanbe Havaalanı

Adres:
Titov 32/1,
734012 Dushanbe,
TAJIKISTAN

Telefon:+992 (0)47 4411129

 Konum Bilgileri

Boylam:68° 49' 24'' E
Enlem:38° 33' 0'' N
IATA kodu:DYU
ICAO kodu:UTDD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.