Harita

 Anadyr Havaalanı

Anadyr Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Anadyr Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Anadyr Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Anadyr Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Anadyr Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Anadyr havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Anadyr havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Anadyr Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Anadyr Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Anadyr Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Anadyr uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Anadyr Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Anadyr şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Anadyr şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Anadyr yakınındaki havaalanları

 Anadyr şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Anadyr Havaalanı

Adres:
Chukotka AO,
Anadyr district,
Ugolnyye Kopi,
689503 RUSSIA

Telefon:+7 (0)427 2256590, 2227569
Faks:+7 (0)427 2227531, 2227248

Web Sitesi:

Sahibi:
FSUE "ChukotAVIA"

 Konum Bilgileri

Boylam:177° 45' 0'' E
Enlem:64° 43' 59'' N
IATA kodu:DYR
ICAO kodu:UHMA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.