Harita

 Durban King Shaka International Havaalanı

Durban King Shaka International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Durban King Shaka International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Durban King Shaka International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Durban King Shaka International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Durban King Shaka International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Durban King Shaka International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Durban King Shaka International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Durban King Shaka International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Durban King Shaka International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Durban King Shaka International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Durban King Shaka International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Durban King Shaka International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Durban şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Durban şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Durban King Shaka International yakınındaki havaalanları

 Durban King Shaka International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Durban King Shaka International Havaalanı

Adres:
PO Box X1,
Durban International Airport 4029,
SOUTH AFRICA

Telefon:+27 (0)31 4516666
Faks:+27 (0)31 4516674

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:30° 57' 24'' E
Enlem:29° 58' 9'' S
IATA kodu:DUR
ICAO kodu:FADN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.