Harita

 Dunedin Havaalanı

Dunedin Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dunedin Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dunedin Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dunedin Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dunedin Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dunedin havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dunedin havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dunedin Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dunedin Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dunedin Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dunedin uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dunedin Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dunedin şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dunedin şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dunedin yakınındaki havaalanları

 Dunedin şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Dunedin Havaalanı

Adres:
Private Bag 1922,
Dunedin,
NEW ZEALAND,
1st Floor,
Terminal Building,
Dunedin International Airport,
NEW ZEALAND

Telefon:+64 (0)3 4862879

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:170° 12' 0'' E
Enlem:45° 55' 30'' S
IATA kodu:DUD
ICAO kodu:NZDN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.