Harita

 Dera Ismail Khan Havaalanı

Dera Ismail Khan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dera Ismail Khan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dera Ismail Khan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dera Ismail Khan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dera Ismail Khan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dera Ismail Khan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dera Ismail Khan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dera Ismail Khan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dera Ismail Khan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dera Ismail Khan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dera Ismail Khan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dera Ismail Khan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dera Ismail Khan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dera Ismail Khan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dera Ismail Khan yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:70° 54' 0'' E
Enlem:31° 55' 0'' N
IATA kodu:DSK
ICAO kodu:OPDI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.