Harita

 Dessie Havaalanı

Dessie Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dessie Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dessie Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dessie Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dessie Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dessie havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dessie havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dessie Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dessie Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dessie Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dessie uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dessie Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dessie şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dessie şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dessie yakınındaki havaalanları

 Dessie şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:39° 42' 55'' E
Enlem:11° 4' 30'' N
IATA kodu:DSE
ICAO kodu:HADC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.