Harita

 Dunhuang Havaalanı

Dunhuang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dunhuang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dunhuang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dunhuang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dunhuang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dunhuang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dunhuang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dunhuang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dunhuang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dunhuang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dunhuang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dunhuang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dunhuang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dunhuang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dunhuang yakınındaki havaalanları

 Dunhuang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Dunhuang Havaalanı

Adres:
12 Yangguan Dong Lu,
Dunhuang,
Gansu,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)937 8825292

 Konum Bilgileri

Boylam:94° 40' 59'' E
Enlem:40° 12' 0'' N
IATA kodu:DNH
ICAO kodu:ZLDH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.