Harita

 Dammam Havaalanı

Dammam Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dammam Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dammam Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dammam Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dammam Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dammam havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dammam havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dammam Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dammam Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dammam Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dammam uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dammam Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dammam şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dammam şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dammam yakınındaki havaalanları

 Dammam şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Dammam Havaalanı

Adres:
PO Box 3477,
Dammam 3147,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Telefon:+966 (0)3 8831000

 Konum Bilgileri

Boylam:49° 48' 0'' E
Enlem:26° 28' 0'' N
IATA kodu:DMM
ICAO kodu:OEDF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.