Harita

 Dalian Havaalanı

Dalian Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dalian Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dalian Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dalian Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dalian Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dalian havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dalian havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dalian Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dalian Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dalian Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dalian uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dalian Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dalian şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dalian şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dalian yakınındaki havaalanları

 Dalian şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Dalian Havaalanı

Adres:
No 100 Yinke Road,
Ganjingzi District,
Dalian 116033,
Liaoning,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)41 83886699

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:121° 33' 0'' E
Enlem:38° 58' 0'' N
IATA kodu:DLC
ICAO kodu:ZYTL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.