Harita

 Léopold Sédar Senghor Havaalanı

Léopold Sédar Senghor Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Léopold Sédar Senghor Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Léopold Sédar Senghor Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Léopold Sédar Senghor Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Léopold Sédar Senghor Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Léopold Sédar Senghor havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Léopold Sédar Senghor havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Léopold Sédar Senghor Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Léopold Sédar Senghor Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Léopold Sédar Senghor Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Léopold Sédar Senghor uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Léopold Sédar Senghor Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dakar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dakar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Léopold Sédar Senghor yakınındaki havaalanları

 Léopold Sédar Senghor şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Léopold Sédar Senghor Havaalanı

Adres:
PO Box 8412,
Dakar-Yoff,
SENEGAL

Telefon:+221 (0)33 8200780

 Konum Bilgileri

Boylam:17° 29' 26'' W
Enlem:14° 44' 26'' N
IATA kodu:DKR
ICAO kodu:KDKR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.