Harita

 Jayapura Havaalanı

Jayapura Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Jayapura Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Jayapura Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Jayapura Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Jayapura Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Jayapura havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Jayapura havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Jayapura Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Jayapura Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Jayapura Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Jayapura uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Jayapura Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Jayapura şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Jayapura şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Jayapura yakınındaki havaalanları

 Jayapura şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Jayapura Havaalanı
Telefon:+62 (967) 591168
Faks:+62 (967) 591107

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas I Khusus

 Konum Bilgileri

Boylam:140° 30' 50'' E
Enlem:2° 34' 30'' S
IATA kodu:DJJ
ICAO kodu:WAJJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.