Harita

 Cerbe Havaalanı

Cerbe Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cerbe Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cerbe Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cerbe Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cerbe Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cerbe havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cerbe havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cerbe Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cerbe Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cerbe Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cerbe uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cerbe Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cerbe şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cerbe şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cerbe yakınındaki havaalanları

 Cerbe şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cerbe Havaalanı

Adres:
Djerba Zarzis International Airport ,
4120 Djerba,
TUNISIA

Telefon:+216 (0)75 650233
Faks:+216 (0)75 650585

Sahibi:
Tunisian Civil Aviation & Airports Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:10° 46' 59'' E
Enlem:33° 52' 27'' N
IATA kodu:DJE
ICAO kodu:DTTJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.