Harita

 Jambi Havaalanı

Jambi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Jambi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Jambi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Jambi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Jambi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Jambi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Jambi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Jambi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Jambi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Jambi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Jambi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Jambi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Jambi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Jambi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Jambi yakınındaki havaalanları

 Jambi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Jambi Havaalanı
Telefon:+62 (741) 572344
Faks:+62 (741) 57244

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:103° 38' 30'' E
Enlem:1° 38' 4'' S
IATA kodu:DJB
ICAO kodu:WIPA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.