Harita

 Diyarbakır Havaalanı

Diyarbakır Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Diyarbakır Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Diyarbakır Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Diyarbakır Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Diyarbakır Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Diyarbakır havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Diyarbakır havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Diyarbakır Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Diyarbakır Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Diyarbakır Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Diyarbakır uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Diyarbakır Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Diyarbakır şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Diyarbakır şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Diyarbakır yakınındaki havaalanları

 Diyarbakır şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Diyarbakır Havaalanı

Adres:
Diyarbakır,
TURKEY

Telefon:+90 (0)412 2332719
Faks:+90 (0)412 2335353

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:40° 12' 11'' E
Enlem:37° 53' 43'' N
IATA kodu:DIY
ICAO kodu:LTCC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.