Harita

 Diu Havaalanı

Diu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Diu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Diu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Diu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Diu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Diu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Diu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Diu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Diu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Diu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Diu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Diu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Diu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Diu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Diu yakınındaki havaalanları

 Diu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Diu Havaalanı
Telefon:91-2875-254743
Faks:91-2875-252365

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:70° 55' 0'' E
Enlem:20° 43' 0'' N
IATA kodu:DIU
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.