Harita

 Dubrovnik Havaalanı

Dubrovnik Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dubrovnik Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dubrovnik Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dubrovnik Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dubrovnik Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dubrovnik havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dubrovnik havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dubrovnik Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dubrovnik Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dubrovnik Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dubrovnik uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dubrovnik Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dubrovnik şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dubrovnik şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dubrovnik yakınındaki havaalanları

 Dubrovnik şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Dubrovnik Havaalanı

Adres:
HR 20117 Dubrovnik,
CROATIA

Telefon:+385 (0)20 773100
Faks:+385 (0)20 773322

Web Sitesi:

Sahibi:
Dubrovnik Airport Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 15' 55'' E
Enlem:42° 33' 47'' N
IATA kodu:DBV
ICAO kodu:LDDU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.