Harita

 Datong Havaalanı

Datong Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Datong Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Datong Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Datong Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Datong Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Datong havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Datong havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Datong Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Datong Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Datong Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Datong uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Datong Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Datong şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Datong şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Datong yakınındaki havaalanları

 Datong şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Datong Havaalanı

Adres:
No 14 Yingbin Donglu,
Jiazao Town,
Datong,
Shanxi,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)352 2043388

 Konum Bilgileri

Boylam:113° 28' 55'' E
Enlem:40° 3' 37'' N
IATA kodu:DAT
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.