Harita

 Şam Havaalanı

Şam Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Şam Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Şam Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Şam Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Şam Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Şam havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Şam havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Şam Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Şam Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Şam Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Şam uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Şam Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Şam şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Şam şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Şam yakınındaki havaalanları

 Şam şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Şam Havaalanı

Adres:
Damascus,
SYRIA

Telefon:+963 (0)11 4443400

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 31' 4'' E
Enlem:33° 24' 50'' N
IATA kodu:DAM
ICAO kodu:OSDI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.