Harita

 Da Nang Havaalanı

Da Nang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Da Nang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Da Nang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Da Nang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Da Nang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Da Nang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Da Nang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Da Nang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Da Nang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Da Nang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Da Nang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Da Nang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Da Nang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Da Nang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Da Nang yakınındaki havaalanları

 Da Nang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Da Nang Havaalanı

Adres:
Middle Airport Authority,
Hoa Thuan Ward,
Hai Chau District,
Da Nang City,
VIETNAM

Telefon:+84 (0)511 830338

 Konum Bilgileri

Boylam:108° 12' 12'' E
Enlem:16° 2' 31'' N
IATA kodu:DAD
ICAO kodu:VVDN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.